Збір завершений!

збір коштів на оздоровлення та реабілітацію сапера

Проект благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПАТРОН ДЕМАЙНІНГ»

Потрібна допомога від всіх небайдужих! Начальник групи піротехнічних робіт Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України, майор служби цивільного захисту Сергій Ленюк потребує Вашої допомоги! 

16 березня 2023 року Сергій опинився в складних життєвих обставинах, під час виконання завдань з розмінування вивільнених територій Харківщини, а саме в Ізюмському районі, він отримав мінно-вибухову травму, в результаті якої йому було ампутовано праву стопу.

Сергій має величезний досвід в розмінуванні, ще до початку війни, з 2009 року працював в одному з структурних підрозділів ДСНС України керівником групи з розмінування. Безпосередньо приймав участь в ліквідації наслідків вибухів на арсеналі в м. Лозова Харківської області та складах боєприпасів м. Ічня Чернігівської області, розмінування вивільнених від російських загарбників територій Київщини, учасник антитерористичної операції. Але війна не обійшла його стороною.

Звертаємось до всіх, хто має можливість і бажання прийняти участь у зборі грошей. Кожна гривня стане значною допомогою та допоможе у лікуванні та реабілітації наших героїв.

Ми маємо намір зібрати 50 000 гривень та передати їх Сергію на реабілітацію та після лікувальні потреби.

Щодня українські піротехніки ризикують не лише своїм здоров’ям, а й життям, захищають український народ від ворожих мін! Ми пишаємося нашими незламними хлопцями, їхнім характером та професіоналізмом Давайте не будемо байдужими! Разом ми зможемо допомогти Сергію встати на обидві ноги!

Наразі Сергій проходить лікування в Центральному госпіталі МВС України у Києві.

ЗБІР ЗАВЕРШЕНИЙ, ціль досягнута. Наразі гроші зібрано та передано саперу Сергію Ленюку для подальшого лікування та реабілітації