збір коштів на оздоровлення та реабілітацію сапера

Проект благодійної організації «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПАТРОН ДЕМАЙНІНГ»

Потрібна допомога від всіх небайдужих!

Водій-сапер піротехнічного відділення групи піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України Мисюра Станіслав Петрович 07.04.2023 року під час виконання завдання з розмінування місцевості в районі н. п. Васильківка Харківської області отримав важке поранення в результаті вибуху міни.

В період з 2005 року по 2023 рік Станіслав брав участь у виявленні, знешкодженні та знищенні вибухонебезпечних предметів на території Сумської області, ліквідації наслідків вибухів на арсеналі в м. Лозова Харківської області, складах боєприпасів с. Новобогданівка Запорізької області та м. Ічня Чернігівської області, учасник бойових дій та учасник антитерористичної операції.

Але нажаль війна не обійшла його стороною, в результаті вибуху Станіслав отримав множинне поранення голови, сліпе проникаюче рогівкове поранення правого ока з наявністю множинних внутрішньоочних сторонніх тіл з випадінням внутрішньоочних тканин та середовищ, розчавлення лівого очного яблука, множинні поранення м’яких тканин обличчя з наявністю сторонніх тіл, акубаротравма та інші.

Звертаємось до всіх, хто має можливість і бажання прийняти участь у зборі грошей. Кожна гривня стане значною допомогою та допоможе у лікуванні та реабілітації наших героїв.

Ми маємо намір зібрати 50 000 гривень та передати їх Станіславу на лікування та подальшу реабілітацію.